w

Można już pobierać i instalować betę Overwatch 2. Dropy na Twitchu dopiero jutro

Osoby, które otrzymały dostęp od Blizzarda, mogą już instalować Overwatch 2. Wszyscy inni muszą czekać, bowiem Battle.net ma problemy z działaniem.


Pierwsze osoby mogą już instalować betę Overwatch 2. W tym celu należy przejść do Battle.net i z listy wersji wybrać “Overwatch 2 Tech Beta”. Problem w tym, że obecnie Battle.net ma problemy z działaniem. Ludzie reportują, że nie mogą się zalogować lub że na liście wersji gry kompletnie nie widzą technicznej bety, chociaż w teorii mają już dostępy.

Nie dostałem zaproszenia do bety Overwatch 2 – co teraz?

Dostępy mają być wysyłane automatycznie od godziny 20:00. Nie oznacza to jednak, że już powinniście dostać maila. System będzie wysyłał zaproszenia jeszcze przez kilkadziesiąt minut. Wszystko przez ograniczenia techniczne. Przy okazji, rozmiar bety to około 11GB.

Warto wspomnieć, że dostęp poprzez dropy będzie można otrzymać dopiero jutro. Od godziny 19:00 czasu polskiego 27 kwietnia do godziny 3:00 czasu polskiego (już 28 kwietnia). Najlepiej oglądać oficjalny kanał Overwatch – wtedy nie będzie żadnych wątpliwości. 100% szansę na dostęp mają osoby, które będą oglądać streamy przynajmniej 4 godziny.