w

Nowa aktualizacja Overwatch osłabia trzy postacie, Echo, Smugę i Zenyattę

Reklama

Do Overwatch wprowadzono nową aktualizację, która zmienia trzy postacie.

Reklama


Póki co gracze muszą jeszcze poczekać na kolejny event. W sieci pojawiają się plotki odnośnie tego, że wydarzenie sezonowe rozpocznie się już w przyszłym tygodniu, natomiast póki co nie jest to w żaden sposób potwierdzone.

W oczekiwaniu na event Blizzard wprowadza nową aktualizację. Ta ma za zadanie osłabić trójkę bohaterów: Smugę, Echo i Zenyattę.

Nowa aktualizacja Overwatch

Tyle dobrego, że Blizzard tłumaczy teraz każdą ze swoich zmian, dodając do niej konkretne argumenty.

Echo

Reklama
Trójstrzał
  • Zmniejszono liczbę pocisków z 15 do 12.
Skupiona Wiązka
  • Skrócono czas działania z 2,5 do 2 sek.

Zestaw umiejętności Echo został zaprojektowany z myślą o mobilności i gwałtownych obrażeniach, ale zbyt dobrze radziła sobie przeciwko celom o dużej liczbie punktów zdrowia, takim jak tanki. Skrócenie maksymalnego czasu trwania strzału z podstawowej broni Echo i Skupionej Wiązki obniży jej stałe obrażenia, nie wpływając na potencjał gwałtownych obrażeń w walce ze słabszymi przeciwnikami.

Smuga

Pistolety Pulsacyjne
  • Skrócono dystans objęty efektem zanikania obrażeń z 13–23 metrów do 12–20 metrów.

Nowy zasięg spadku obrażeń powoduje, że obrażenia zmniejszają się szybciej, gdy cel znajduje się poza optymalnym zasięgiem Smugi, przez co staje się ona mniej groźna na średnim dystansie.

Zenyatta

Kula Harmonii
  • Zmniejszono szybkość pocisków ze 120 do 90.
Kula Rozdarcia
  • Zmniejszono szybkość pocisków ze 120 do 90.
  • Zmniejszono wzmocnienie obrażeń z 30% do 25%.

Zenyatta był ostatnio zbyt skuteczny w zadawaniu obrażeń całym drużynom, więc zmniejszamy moc Kuli Rozdarcia, redukując zarówno całkowite wzmocnienie obrażeń, jak i prędkość, z jaką kula może być używana na duże odległości. Nowa prędkość pocisku jest teraz taka sama jak szybkość podstawowego trybu ataku, Kuli Zniszczenia

Teraz pozostaje tylko czekać na zapowiedź eventu, ewentualnie po prostu na jego rozpoczęcie.

Póki co najgoręcej w temacie Overwatch zrobiło się dlatego, że w DOTA 2 pojawił się system o takiej nazwie. To dość dobrze pokazuje, na jakim etapie jest obecnie produkcja Blizzarda.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Overwatch