w

Koreański aktor głosowy: “Nie słyszałem niczego o Overwatch 2”. Brzmi fatalnie, ale…

W jednym z wywiadów koreański aktor głosowy wspomniał, że nie dostał jeszcze informacji o Overwatch 2.


Temat Overwatch jest w tym momencie naprawdę skomplikowany. Oficjalnie nie wiadomo, co dzieje się w samym Blizzardzie i na jakim etapie są prace. Ostatnio wszystkie informacje sugerują, że Overwatch 2 może wyjść nawet w przyszłym roku.

Warto jednak pamiętać, że nie są to oficjalne stanowiska i nie należy ich traktować jako potwierdzonych. Nadal wypowiedź Metro informujący o opóźnieniach niekoniecznie jest zgodna z prawdą, a cała lawina informacji rozpoczęła się właśnie od niego.

Koreański aktor głosowy Overwatch

Podczas wywiadu skupionego głównie wokół Cyberpunka 2077, koreański aktor głosowy odpowiedział na pytanie dotyczące Overwatch 2. Jeżeli wierzyć w tłumaczenie, to nie dostał jeszcze żadnych informacji odnośnie drugiej części gry.

To na pewno brzmi fatalnie, ale warto tutaj zachować pewien dystans. Overwatch 2 było w planach już od dłuższego czasu. Możliwe więc, że aktor nagrywał pewne kwestie już wcześniej bez wiedzy odnośnie tego, że będą one zaimplementowane do OW2.

Z drugiej strony to kolejna cegiełka do doniesień o tym, że Overwatch 2 faktycznie wyjdzie później, niżeli wszyscy myśleli. Związane wiadomości z datą premiery to między innymi:

Każdą z tych wiadomości można w pewien sposób zbić, mówiąc, że Metro nie ma potwierdzonego źródła, data Art Booka wcale nie musi być powiązana z OW2, poszukiwania kolejnych osób do pracy to oznaka rozwoju i być może chęć zastąpienia kogoś, a źródło OWL nie jest prawdziwe.

Pytanie tylko, dlaczego nie ma informacji odwrotnych, przykładowo takich, które wskazują na wyjście Overwatch jeszcze w tym roku?