w

Nowa mapa w Overwatch o nazwie Kanezaka, specjalnie do trybu FFA

Oficjalnie zaprezentowano nową mapę Kanezaka, która już można testować.


Blizzard zapowiadał “coś ekstra” w aktualizacji PST (Publiczny Serwer Testowy), ale chyba nikt nie przewidział, że będzie chodziło o nową mapę. Co ciekawe, nie ma to większego związku z trwającym eventem.

Nowa mapa jest naprawdę dużym zaskoczeniem. Blizzard wspominał bowiem, by nie czekać na nich w tym stylu, jeżeli chodzi o okres przed Overwatch. Pokazano kilka nadchodzących lokacji, ale nie było mowy o mapie do FFA.

Kanezaka w Overwatch

Według oficjalnego opisu, Kanezaka położona jest obok Hanamury:

  • Położona tuż obok Hanamury Kanezaka to nasza najnowsza mapa do trybu rozgrywki „każdy na każdego” (FFA)!
  • Walczcie o życie na ekscytującym polu bitwy pełnym wąskich alejek, starożytnych kamiennych budowli, stalowych iglic oraz kocich kawiarni. Roztrzaskajcie marzenia wrogów na drobne kawałeczki w sklepie z porcelaną, zawładnijcie parkietem w klubie nocnym Tora no Sumika lub wznieście się ponad głowy konkurentów na szczycie wieży położonej w centrum miasta.

Lokację można sprawdzić na serwerze testowym, gdzie wprowadzono nową aktualizację. Oprócz Kanezaki, poprawiono także kilka błędów oraz zmodyfikowano lekko UI powtórek.

Aktualizacja funkcji: opcje obserwatorów w odtwarzaczu powtórek
  • Dodano oddzielny kod czasowy odtwarzania w IU odtwarzacza powtórek.

Poprawki błędów

Ogólne
  • Naprawiono błąd, który powodował, że kursor myszy pozostawał ograniczony do obszaru okna podczas gry w trybie okienkowym lub trybie okienkowym na pełnym ekranie.
  • Naprawiono błąd ekranu wyświetlanego na koniec rundy w trybie Deathmatch, który powodował nieuwzględnienie graczy opuszczających grę po zakończeniu meczu.
Bohaterowie

Pięść Zagłady

  • Naprawiono błąd prezentacji „Jeden cios”, który powodował, że na niektórych mapach przenikała przez podłoże.