w

Nowa skórka do Łaski z Overwatch o wiele lepiej wyglądałaby w innej kolorystyce?

Wczoraj Blizzard pokazał czwartą skórkę, jaka trafi do gry na Rocznicę 2020.


Blizzard pokazał już w sumie cztery skiny, jakie zostaną dodane niedługo do Overwatch. Póki co najlepsze opinie zbiera skin do Ashe, który zmienia ją w czerwonego kapturka. Na drugim miejscu zdaje się być Zenyatta i dopiero potem Łaska do spółki ze Żniwiarzem.

Skin do Łaski był jednak bardzo “hype’owany”. Jeff Kaplan sam o nim mówił, że graczom na pewno bardzo się spodoba.

Czy aby na pewno się spodobał?

Opinie o skórce są bardzo różne. Choć gracze doceniają szczegółowość, to nie bardzo im pasuje całokształt. Artyści, których społeczność Overwatch ma pod dostatkiem zwracają uwagę, że prawdopodobnie chodzi tutaj o kolorystykę.

ZenofyMedia stworzył kilka swoich propozycji tego, jak ostatecznie ten skin mógłby zostać zmieniony. Widać na pierwszy rzut oka, jak ważny jest kolor – ten zielony zdaje się po prostu nie pasować.

Artysta dziwi się na swoim Twitterze, że z tak dobrych smoczych skinów, Blizzard nagle przeskoczył do niezbyt udanej Łaski.

Czy jest jeszcze szansa na zmiany? Na pewno. W przeszłości deweloperzy byli w stanie stanąć na wysokości zadana i nieco ulepszyć skórki nawet po ich wyjściu. Tak było z elementami pokroju włosów, stroju, czy odcienia skóry. Zdecydowanie nie ma jednak co liczyć na przemianę o 180 stopni.