w

Nowe informacje sugerują, że Overwatch 2 nie wyjdzie w 2021 roku. Co z postaciami?

Serwis “thegamehaus”, powołując się na źródła związane z Overwatch League, wstępnie donosi, że Overwatch 2 nie pojawi się w 2021 roku.


Atmosfera w temacie Overwatch 2 zaczyna się zagęszczać. Wszystko przez zbliżający się wielkimi krokami BlizzConline, na którym mają być ogłoszone nowe informacje odnośnie drugiej części Overwatcha.

Tymczasem w sieci pojawiły się niezbyt pozytywne wiadomości odnośnie ewentualnej daty premiery OW2 i ponoć prawdziwego powodu przesunięcia startu Overwatch League.

Overwatch dopiero w 2022 roku?

Jak zwykle do tego typu informacji należy podchodzić z pewnym dystansem. Rzeczywiście jednak według informacji z serwisu thegamehaus.com, Overwatch 2 miałby nie pojawić się wcześniej, niż w 2022 roku. Jak czytamy:

thegamehaus.com

Przesunięcie startu Overwatch League ponoć nie miało żadnego powiązania z datą wydania Overwatch 2, a jedynie z kwestiami wiz. Źródło miało podać także informację odnośnie nowych postaci w tym roku.

thegamehaus.com

Podobno jeszcze nie zdecydowano, czy bohaterowie mają się pojawić, natomiast wydaje się to mało prawdopodobne. Na pewno nie są to wiadomości, jakich każdy by oczekiwał, ale warto pamiętać, że nie jest to nic potwierdzonego.

Ten sam serwis w innym poście spekuluje, że beta Overwatch 2 jak najbardziej może się rozpocząć w tym roku i to w okresie BlizzConline. Przypomnijmy, że wydarzenie rozpoczyna się 19 lutego.