w

Overwatch 2 wyjdzie dopiero za rok? Gracze praktycznie załamani, czy słusznie?

Wygląda na to, że gracze Overwatch muszą przełknąć gorzką pigułkę.


Praktycznie wszyscy fani Overwatch liczyli na to, że po nadchodzącym BlizzConline pojawi się grywalna beta drugiej części gry. Teraz na Amazonie pojawiło się “The Art of Overwatch 2”, z datą na październik 2021.

Co jednak najciekawsze, pojawia się tam informacja o tym, że w samej książce znajdzie się “Sneak Peek Overwatch 2”.

Overwatch 2 z premierą za rok?

Informacje te nie są stuprocentowo potwierdzone. Fakty są jednak takie, że w książce, która wychodzi pod koniec 2021 roku znajdą się “Sneak peek’i” drugiej części. Pytanie, po co je dodawać, skoro sama gra wyjdzie teoretycznie wcześniej?

Gracze niemal od razu uznali, że w takim razie Overwatch 2 wyjdzie pod koniec 2021 roku, najprawdopodobniej w listopadzie i faktycznie, jest taka możliwość. Inne opcje to:

  • Nieprawidłowa data wydania The art of Overwatch, Volume 2
  • “Sneak Peek” oznacza koncepty, proces prac nad Overwatch 2
  • Beta potrwa kilka miesięcy, aż do końca roku

W tym momencie nie można tego uznać za potwierdzenie daty premiery, co z resztą zrobił już praktycznie cały świat gier. Przykładowo Stylosa, popularny youtuber, wskazuje, że to wyciek daty premiery, która miałaby się odbyć w październiku 2021.

Jeżeli jednak faktycznie OW2 wyjdzie za rok, to tak naprawdę straci praktycznie całe zainteresowanie. Nic więc dziwnego, że gracze są bardzo zaniepokojeni, co widać w komentarzach do filmu.

Pytanie, czy Overwatch mógłby wytrzymać do końcówki 2021 roku, czy wcześniej po prostu przejdzie w niepamięć, z której już bardzo trudno będzie wrócić?