w

Overwatch w Polsce wypadł poza TOP 100 na Twitchu. Popularniejszy jest już nawet Harry Potter z 2005 roku

Overwatch w Polsce praktycznie w ogóle nie jest oglądany.


Overwatch na polskim Twitchu nigdy nie był jakoś specjalnie popularny. Streamowały tam mniejsze osoby z nadzieją wybicia się i co ciekawe, praktycznie nikomu się nie udało. Dzisiaj sytuacja wygląda tam naprawdę nieciekawie.

Produkcja Blizzarda wytraciła swój pęd, szczególnie w Polsce. Widać, że wszyscy czekają na Overwatch 2, lub na jakąkolwiek większą informację odnośnie przyszłości gry.

Overwatch poza TOP 100

W ostatnich 7 dniach, ale i nawet znacznie wcześniej, Overwatch był poza TOP 100. Przed nim jest masa gier, które stały się popularniejsze tylko dlatego, że jeden ze znanych streamerów włączył je na 5 minut, by po chwili wyłączyć.

Na 70 miejscu jest Harry Potter i Czarna Ognia, na 42 Zakon Feniksa, zabawny jest widok Cyberpunka, którego przecież nawet jeszcze nie ma. Russian Fishing również jest przed OW i tak wymieniać można naprawdę długo.

Z czego to wynika? Zwyczajnie z braku zainteresowania. Choć wiele osób chciałoby streamować OW, to mało kto już ogląda tę grę. Pytanie, czy Blizzard będzie w stanie dostatecznie wypromować OW2. Wiele osób już odeszło i nie jest zupełnie zainteresowanych tematem nawet drugiej części.