w

Przeciek ujawnia, że w przyszłym tygodniu pojawi się zwiastun Overwatch 2. Premiera w 2020 roku?

W internecie zagrzmiało po przecieku informacji o prezentacji Playstation 5.


W sieci pojawił się bardzo mocny przeciek nie tylko o Overwatch, ale ogólnie o planach Sony wobec swojej najbliższej konferencji.

Według niepotwierdzonych informacji, w przyszłym tygodniu, lub 10 sierpnia zobaczymy zwiastun Overwatch 2. Warto pamiętać, że mówimy tutaj o przecieku, który niekoniecznie musi być prawdziwy.

Przeciek o zwiastunie Overwatch 2

Jeden z użytkowników Reddita podzielił się informacjami o tym, co zostanie zaprezentowane na najbliższej prezentacji Sony.

Wśród wszystkich zwiastunów jest ten jeden, który niesamowicie podekscytował społeczność Overwatch. Chodzi tutaj o ponad 3-minutowy zwiastun kampanii fabularnej dla PS4 i PS5.

“Overwatch 2 campaign gameplay trailer [PS4/PS5] 3min15sec”

Nie da się w żaden sposób go odtworzyć, ani dotrzeć do finalnego linka materiału na Youtube, natomiast wiadomo już, że trailer będzie trwał 3 minuty i 15 sekund.

To oczywiście zrodziło wiele teorii odnośnie tego, że Overwatch 2 może się pojawić jeszcze w tym roku. Póki co to jednak tylko domysły graczy, które nie zostały poparte żadnymi konkretami. Blizzard cały czas wspomina, że pracuje nad drugą częścią i nie może się doczekać, by gracze w końcu mogli zobaczyć, jak to wszystko wyszło.

Pytanie tylko, który przeciek faktycznie jest prawdziwy. Na grafice widnieje data 6 sierpnia, na 4chanie z kolei 10 sierpnia. Na pewno trzeba obserwować wszystko w te dwa dni.