w

Przecieki ujawniają, że Brigitte zmieni swoją rolę na tanka. Oto jej umiejętności do Overwatch 2

Nowy przeciek sugeruje, że Brigitte faktycznie zmieni swoją rolę wraz z pojawieniem się Overwatch 2.


Brigitte jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w Overwatch. Blizzard wielokrotnie ją zmieniał, a gracze od zawsze zwracali uwagę osobom od balansu, że postać wymaga jeszcze większej uwagi.

Tymczasem w sieci pojawił się niepotwierdzony przeciek z umiejętnościami Brigitte w OW2 i co ciekawe, widać na nim rolę nie supporta, a tanka.

Brigitte zmieni rolę w Overwatch 2?

Oczywiście, jak zawsze, nie można traktować tego jako coś pewnego. Źródło przecieku pozostaje anonimowe. Sam ekran wygląda bliźniaczo do tych, które już wyciekały kilka miesięcy temu. Po lewej stronie umiejętności wraz z opisem, po prawej stary model postaci.

Skille przeznaczone są oczywiście tylko i wyłącznie do PvE. Nie wiadomo jednak, czy na pewno dokładnie tak będą wyglądały. Nie da się w żaden sposób potwierdzić ich autentyczności i tego, z jakiego okresu prac może pochodzić sama grafika.

O Overwatch 2 gracze dowiedzieli się właśnie za sprawą tego typu przecieków. To sprawia, że rzeczywiście można w jakiś sposób temu wierzyć. Z drugiej strony każdy dzisiaj szuka jakichkolwiek informacji o drugiej części gry, a niektórzy posuwają się nawet do specjalnego tworzenia fałszywych informacji.