w

Ramattra w Overwatch 2 – umiejętności. Dokładny opis pokazuje, czym będzie nowa postać

Gracze poznali już nieoficjalny jeszcze, ale raczej pewny opis umiejętności nowej postaci, która pojawi się w Overwatch 2.


Ramattra na pewno będzie ciekawym dodatkiem do Overwatch 2. Głównie dlatego, że ma być to pierwsza postać posiadająca pełnoprawne dwie formy. Oczywiście należy to traktować z pewnym przymrużeniem oka, mamy przecież chociażby D.Vę czy Bastiona.

Tak czy inaczej, Ramattra ma posiadać dwie formy ze swoimi własnymi zestawami umiejętności. Choć nie ma jeszcze konkretnej prezentacji, to pojawił się już opis skilli.

Ramattra – umiejętności, skille, opis

Opis został opublikowany przez Naeri. Nie ma jeszcze jego potwierdzenia, ale to już raczej pewniak. Najciekawszym elementem postaci będzie przełączanie się pomiędzy dwoma formami. Sprawdziło się w sumie większość domysłów na temat spowalniania czy otrzymywanie dodatkowych punktów zdrowia w drugiej formie.

Teraz pozostaje tylko czekać na potwierdzenie już od samego Blizzarda i oczywiście na prezentację. Ta powinna się pojawić stosunkowo niedługo. Gdyby to był Riot, to zobaczylibyśmy wszystko zaraz po przecieku, natomiast Blizzard spokojnie poczeka na 2 sezon.

DołączObserwuj
Więcej z Overwatch