w

Świetny koncept pokazuje, jak mógłby wyglądać zupełnie odmieniony ekran wyboru postaci w Overwatch 2

Jeden z graczy wziął się za ekran wyboru postaci, w efekcie czego powstały trzy naprawdę ciekawe propozycje.


Przez kilka lat istnienia Overwatch była cała masa lepszych i gorszych konceptów tak samo skinów, jak i różnego rodzaju zmian w interfejsie. Dawno jednak nie pojawiło się coś, co przykułoby uwagę tak dużej ilości graczy.

Wiadomo, że w Overwatch 2 zmieniony zostanie cały interfejs, a także wiele pomniejszych elementów przejdzie szersze zmiany. Użytkownik Reddita o nicku “Cr1spyCh1ps” pokazuje, jak mógłby wyglądać odmieniony ekran wyboru bohaterów.

Propozycje zmiany interfejsu

Mimo że obecny system wcale nie jest zły i jest wielu jego miłośników, bowiem jak powszechnie wiadomo z podobnego wyglądu do Overwatch korzysta przynajmniej kilka innych sieciowych produkcji. Te koncepty pokazują jednak, że zawsze może być ciekawiej.

W tym wypadku od razu widzimy tylko te postacie, spośród których możemy wybierać. Nie ma żadnej “blokady” na bohaterach – wydaje się to sensownym rozwiązaniem.

Jakby jednak komuś brakowało wymienionych wszystkich bohaterów, to jest też trzecia wersja. Ta byłaby pomocna w momencie, gdyby kiedyś w Overwatch mimo wszystko znalazłyby się bany.

Czy Blizzard z tego skorzysta? Odpowiedź na to pytanie jest niezmienna od lat, jeżeli chodzi o różnego rodzaju koncepty. Deweloperzy mają swoją wizję i choć czasem korzystają z pomysłów społeczności, to nie należy przyjmować, że w tym przypadku którykolwiek wyląduje w OW2.