w

Ten Scatter Arrow Hanzo byłby koszmarem. Umiejętności postaci w Overwatch 2

Koszmar, tak najłatwiej opisać umiejętności, jakie zobaczyliśmy w Overwatch 2. Na szczęście są one przeznaczone do trybu PvE.


Blizzard faktycznie zapowiedział Overwatch 2, którego jednym z głównych elementów ma być kampania fabularna. Dostaniemy w niej między innymi możliwość zbierania przedmiotów pokroju granatów, a także odblokowywania specjalnych umiejętności postaci.

Talenty, czy też umiejętności są lekko mówiąc bardzo mocne. Ciekawi, jak się prezentują na polu walki?

Umiejętności w Overwatch 2

Umiejętności zostały zaprezentowane nie tylko na demie, które ogrywali Youtuberzy, ale także podczas transmisji z BlizzConu. Znalazł się tam szczególnie jeden skill, przyprawiających zatwardziałych graczy o zawrót głowy.

Scatter Arrow, czyli Strzała Rozpryskowa była umiejętnością Hanzo, która pozwalała zdejmować nawet najtwardsze cele bez większego problemu. Teraz skill doczekał się kompletnej przebudowy i jest jeszcze bardziej OP. Ciekawi, jak to wygląda? Poniżej prezentacja wszystkiego, co pokazano do tej pory:

Przyznacie, że umiejętności są niesamowicie mocne. One na pewno nie znajdą się w PvP, natomiast jak komentują streamerzy – Blizzard planuje zmiany bohaterów na wyjście Overwatch 2 i przebudowana zostanie praktycznie każda postać. Nie wiadomo w jakim stopniu, natomiast możemy się spodziewać nie tylko zmian balansu, ale także mechanik i sposobu gry.

Levelowanie postaci w overwatch

W Overwatch 2 każda postać będzie mogła wbijać kolejne poziomy (w trybie PvE), to za nie będziemy odblokowywać kolejne talenty.

Niestety większości z prezentowanych dzisiaj umiejętności nie zobaczyliśmy w akcji – w demie dostępne było tylko kilka postaci z możliwością wybrania jednej z dwóch dostępnych umiejętności. Drzewka talentów przewidują po 6 opcji na różnych poziomach rozwoju. Na przetestowanie wszystkich poczekamy prawdopodobnie około roku.

DołączObserwuj
Więcej z Overwatch