w

Trudno w to uwierzyć, ale Blizzard pokazał coś nowego z Overwatch 2. Havana i Dorado w innych porach

W ostatnich dniach Blizzard robił dość dziwne rzeczy, finalnie udostępniono kilka nowych filmów z Overwatch 2.


Blizzard kilka dni temu za sprawą swoich mediów społecznościowych związanych z OWL zaczął coś zapowiadać:

Gracze szybko wypatrzyli napis na czapce Bastiona “OW2 TEAM CONTENT COMING SOON”. Od tego momentu zaczęło się oczekiwanie. Finalnie okazało się, że na Youtube zaplanowano filmy prezentujące gameplay z drugiej części Overwatcha.

Co zabawne, w momencie, gdy miało dojść do premiery tych filmów, wszystkie zostały zmienione na prywatne. Śledzenie ruchów Blizzarda naprawdę stało się nieprzewidywalne, chyba nawet samo studio nie za bardzo wie, co i kiedy ma pokazywać.

Gameplaye z Overwatch jednak się pojawiły

Na oficjalnych kanałach związanych z Overwatchem pojawiło się kilka filmów, z czego na OWL są to POV, natomiast na “PlayOverwatch” można oglądać mecze z profesjonalnym komentarzem. Jeżeli ktoś oczekiwał jakichś wielkich nowości, to ponownie – tutaj ich nie ma.

Oczywiście można się doszukiwać zmienionych statystyk postaci, nieco ulepszonych umiejętności i hucznie nazywać to reworkami, jak to obecnie dzieje się na Youtube, natomiast w tym momencie wydaje się, że nie ma to większego sensu. Blizzard nadal wszystko testuje, więc większych i mniejszych zmian bohaterów będzie do premiery całe multum.

Co jednak warto odnotować, to zmiany pór dnia na dwóch mapach. Filmy pokazują rozgrywkę na Havanie w nocy – tutaj wygląda to naprawdę dobrze. Oświetlenie nadal jest bardzo mocną stroną Blizzarda i nic się w tej kwestii nie zmienia.

Oprócz tego jeden mecz rozegrano na Dorado, ale w dzień:

Całe gameplaye znajdują się na oficjalnych kanałach. Jeżeli interesuje Was spojrzenie na to, jak obecnie wygląda Overwatch 2, to warto zajrzeć. Jeżeli oglądaliście wcześniejsze prezentacje rozgrywki, to raczej nie poczujecie jakiegoś dużego powiewu świeżości.