w

Do Pokemon GO trafi program poleceń. Co będzie można otrzymać, za zaproszenie znajomych do gry?

Twórcy ogłosili, że już wkrótce w grze pojawi się nowa funkcja.


Pokemon GO cały czas się rozwija i z miesiąca na miesiąc do gry trafia coraz więcej ciekawych atrakcji. Niantic stara się, by trenerzy nie nudzili się, nawet jeśli aktualnie nie mogą wychodzić z domów tak często, jakby chcieli.

Okazuje się, że twórcy pomyśleli również o tym, jak sprawić, by więcej osób zainteresowało się wspomnianym tytułem. Oto szczegóły programu poleceń.

Nagrody za polecenie gry znajomym

Na oficjalnej stronie Pokemon GO pojawiła się informacja o pewnej nowości, która już wkrótce trafi do gry.

Z radością ogłaszamy, że wkrótce w Pokemon GO pojawi się program poleceń! Jeśli polecisz znajomemu, by ten cieszył się grą razem z Tobą – niezależnie od tego, czy gra po raz pierwszy, czy wraca po przerwie – otrzymacie nagrody, takie jak spotkania z Pokemonami, Rare Candy, Inkubatory i nie tylko.

Podobnie jak inne funkcje, które wprowadziliśmy w przeszłości, program poleceń będzie z czasem udoskonalany, aby proces zapraszania znajomych był jak łatwy i ekscytujący. Trenerzy z Australii jako pierwsi otrzymają kody polecające, którymi mogą się podzielić ze znajomymi. Więcej informacji podamy już wkrótce!

Mamy nadzieję, że spodoba się wam wspólna gra w Pokemon GO!

ZOBACZ – Opis wydarzenia Incense Day z Beldumem i innymi Pokemonami typu psychic i steel w Pokemon GO

Jak widać – wspomniana nowość będzie najprawdopodobniej polegała na specjalnych kodach, które będzie można użyć przy rejestracji (choć może się to jeszcze zmienić). Nie wiadomo, ile takich kodów dostanie się na jedno konto. Nie podano również, jak dokładnie wygląda pula nagród.

Wiadomo jednak, że bonusowe przedmioty nie będą otrzymywane od razu. Polecony znajomy będzie musiał osiągnąć konkretne cele w grze. Najprawdopodobniej nagrody otrzyma się dopiero po osiągnięciu wyznaczonego poziomu konta.