w

Gracze Pokemon GO pokazują, do jakich absurdów dochodzi przez aktualizację awatarów

Reklama

Dziurawe ubrania, błędy tekstur i pokazywanie tego, co powinno być zakryte – to tylko niektóre przykłady błędów wywołanych przez nową aktualizację.


Ostatnio wśród graczy Pokemon GO i nie tylko mówi się o fatalnej aktualizacji, która zdaniem społeczności tytułu „zniszczyła ludziom ich awatary” (zobacz: Gracze Pokemon GO są wściekli przez aktualizację awatarów. Niantic jest tego świadome).

Jak się jednak okazuje, nie chodzi tutaj jedynie o kwestie wizualne. W tym przypadku wiele zależy od jakości samych modeli, które w obecnym stanie są pełne błędów. Oto kilka przykładów.

Lawina błędów w Pokemon GO

Reklama

Ostatnie dni w społeczności Pokemon GO polegają na wymienianiu się screenami z gry, które pokazują coraz to głupsze bugi, w które momentami aż trudno uwierzyć.

Jeden z graczy wyśmiał Niantic, żartując, że jest to firma zarabiająca miliony, a jednocześnie nie potrafi sprawdzić, czy wszystkie spódnice w grze dobrze pasują do nowych sylwetek postaci. Jak się okazuje, w niektórych przypadkach ubranie odsłania za dużo.

Reklama

Złamane karki i dziwacznie wykrzywione kończyny to kolejny przykład błędów, które śmieszą graczy. Jeden z fanów udostępnił screena z gry, prosząc o naprawienie bugów, ponieważ jego postać „wygląda jak Quasimodo”.

Kolejna osoba zauważyła, że jej postać ma podarte ubranie. Właściciel żartował, że awatar musiał „zjeść naprawdę ostre danie”.

Ręce wtapiające się w resztę ciała podczas wykonywania różnych animacji to również stały element postów na Reddicie.

Ona nie umie poprawnie wypić gorącej czekolady.

Jeszcze inny grać zauważył, że jego buddy, zamiast siedzieć na ramieniu tak, jak powinno to być, lewituje nad modelem awatara.

Tego typu przykładów jest naprawdę dużo. Gracze cały czas wrzucają nowe screeny, by pokazać, że najnowsza aktualizacja jest pełna błędów i w takim stanie nigdy nie powinna trafić w ręce społeczności.

Niantic już parę dni temu dawało znać, że czyta komentarze i zapoznaje się z feedbackiem, jednak nie wiadomo, czy wszystkie błędy zostaną naprawione.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go