w

Gracze Pokemon GO cieszą się, że przynajmniej te postacie zachowały swoje modele

Reklama

Ostatnia aktualizacja Pokemon GO dobiła wielu fanów. Jest jednak coś pozytywnego.


Odświeżenie graficzne Pokemon GO wywołało spore zamieszanie wśród graczy tego tytułu. Internet zalała fala krytyki, ponieważ nowe modele trenerów nie przypadły fanom do gustu. Pojawiały się komentarze, w których wprost mówiono o tym, że Niantic zawaliło sprawę i zamiast poprawić awatary, to nowa aktualizacja kompletnie je popsuła.

Twórcy zapewniali, że są świadomi problemu i czytają komentarze społeczności, a konstruktywna krytyka jest tutaj naprawdę mile widziana, ponieważ feedback ze strony fanów pomaga udoskonalać grę. Gracze postanowili znaleźć jakieś pozytywy całej tej sytuacji.

Modele członków Team GO Rocket

Reklama

Fani Pokemon GO cały czas narzekają na najnowsze zmiany modeli postaci w ramach nowej aktualizacji. Ale jest coś, co nieco pociesza graczy – członkowie Team GO Rocket nie zostali edytowani i wciąż wyglądają tak, jak wcześniej.

Kampania Rediscover Pokemon GO zawiera kilka aktualizacji graficznych mających na celu przyciągnięcie ludzi z do gry. Same założenia były dobre – twórcy chcieli m.in. rozbudować kreator postaci, by awatary fanów były bardziej różnorodne.

Reklama

Niestety aktualizacja nie spodobała się społeczności. Narzekano, że postacie wyglądają teraz brzydko i dziecinnie. Fani tęsknili za starymi modelami, które mocno kojarzyły się z Pokemon GO.

Jest jednak coś, co pociesza społeczność. Między innymi na Reddicie zauważono, że modele członków Team GO Rocket nie są odświeżone.

Jeden z graczy napisał, że to zabawne, że oni, jak i inni NPC z gry, wciąż mają poprzedni wygląd, ale gracze są zmuszeni do używania nowego kreatora.

Jest to niewielkie pocieszenie dla społeczności, która załamuje się efektami aktualizacji w ramach Rediscover Pokemon GO. Nie wiadomo jednak, czy twórcy nie planują odświeżenia i tych postaci. Być może zrobią to za jakiś czas. Z drugiej strony po tak ogromnym odzewie ze strony fanów może być z tym różnie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go