w

Najgłupsza nazwa PokeStopu w Pokemon GO? Gracze dziwią się, że ktoś to zatwierdził

Jeden z graczy pokazał społeczności nazwę okolicznego PokeStopu. Można stwierdzić, że jest dość specyficzna.


Temat PokeStopów w Pokemon GO od samego początku był dość często poruszany, ponieważ nie dość, że są one jednym z najważniejszych elementów gry, to jeszcze zdaniem fanów na niektórych obszarach jest ich po prostu za mało (szczególnie jeśli chodzi o małe miasteczka i wsie).

Gracze mogą zgłaszać różne miejsca, by te zostały w przyszłości PokeStopem. Oczywiście te muszą spełniać pewne warunki, np. nie być terenem prywatnym lub takim, który jest niebezpieczny dla odwiedzających.

Zgłaszane PokeStopy bywają interesujące czy urocze (zapewne każdy gracz choć raz trafił na PokeStop z ciekawym graffiti), ale bywa i tak, że są zwyczajnie głupie.

Wygląda na to, że jest co najmniej jeden Pokestop, którego można zaliczyć do dziwacznych, a niektórzy nawet nazywają go „potwornym”. Dlaczego?

PokeStop o naprawdę głupiej nazwie

Jeden z użytkowników Reddita Pokemon GO opublikował dość niecodzienny PokeStop, którego nazwa mówi sama za siebie – a raczej niewiele mówi, ponieważ w większości jest zbitkiem losowych liter.

W opisie screena gracz zażartował: „Ah tak, mój ulubiony Pokestop…”.

Po opublikowaniu posta, ten szybko zyskał zainteresowanie innych fanów Pokemon GO. Niektórzy żartowali, że ktoś tutaj zasnął podczas pisania nazwy, podczas gdy inni sugerowali, że było to po prostu „normalne holenderskie słowo”.

Jednak byli i tacy, którzy wzięli sprawę na poważnie i zaczęli krytykować Niantic za zatwierdzenie czegoś takiego. Niektórzy stwierdzili, że „nie mogą mieć normalnego PokeStopa w okolicy domu, podczas gdy ta potworność istnieje w grze”.

Co ciekawsze, pojawiały się także komentarze, że ktoś widział „gorsze PokeStopy”, choć trudno wyobrazić sobie, jak musiała brzmieć ich nazwa. Gracze nie rozumieją czemu tak trollowe zgłoszenia w ogóle są rozpatrywane przez twórców.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go