w

Nowa funkcja w Pokemon GO związana z wykluwaniem jaj. Co warto wiedzieć?

Niantic wprowadza nową opcję związaną z wykluwaniem jaj w Pokemon GO.


Jak większość trenerów zapewne wie – w Pokemon GO dużą rolę w kolekcjonowaniu stworków odgrywa wykluwanie jaj. Te występują w różnych wersjach, które wymagają innego dystansu do przebycia. Jajka zmieniają się wraz z eventami, podczas których oferują tematyczne Pokemony.

Czasem ogrom informacji na ten temat i szybko zmieniająca się lista dostępnych stworków mogą przytłoczyć. Pojawiła się jednak dobra wiadomość dla tych, którzy często mają problem z zapamiętaniem, jakiego Pokemona mogą wykluć z konkretnego typu jaja.

Nowa funkcja związana z wykluwaniem jaj

Jakiś czas temu twórcy testowali nową funkcję w grze. Opcja trafiła do ograniczonej ilości graczy, którzy przez wyznaczony okres sprawdzali, jak ona działa i czy nie powoduje błędów i problemów.

Przyszedł najwidoczniej czas na wprowadzenie wspomnianej funkcji dla wszystkich trenerów. Z tego powodu na oficjalnym koncie supportu Niantic pojawiła się następująca informacja:

Z radością informujemy, że wszyscy trenerzy będą teraz mogli zobaczyć w swoim ekwipunku, które Pokemony mogą wykluć się z jaj! Stuknij jajko, aby zobaczyć listę możliwych stworków i ich poziom rzadkości.

ZOBACZ – Nowy darmowy box w Pokemon GO. Co tym razem można otrzymać?

Nowa funkcja pozwala podejrzeć listę możliwych do wyklucia Pokemonów, co sporo ułatwia tym, którzy nie śledzą nowości czy opisu eventów w internecie. Oczywiście wprowadzona nowość nie gwarantuje konkretnego stworka ani nie sprawia, że wykluwanie jaj będzie mniej ekscytujące.

Więcej o działaniu jajek Pokemon można przeczytać tutaj: Zbiór najważniejszych informacji o jajkach w Pokemon GO. Wszystko, co trzeba wiedzieć.