w

Rozpiska Spotlight Hours w Pokemon GO w kwietniu. Jakie Pokemony się pojawią?

Wiadomo już, jakie stworki otrzymają tematyczne godziny w kwietniu.


Czas na rozpiskę kolejnego miesiąca w związku ze Spotlight Hours. Marzec powoli się kończy, więc twórcy ujawnili, jakie Pokemony będą pojawiać się w dużej ilości o określonej godzinie w każdy kwietniowy wtorek.

W marcu zapowiedziano 5 tematycznych godzin, a ostatnia z nich odbędzie się już za parę dni. Jej bohaterem będzie Slugma. W kwietniu przewidziane są 4 Spotlight Hours. Jakich stworków będą dotyczyć?

Jakie Pokemony pojawią się w kwietniu w ramach Spotlight Hours?

W kwietniu Pokemon Spotlight Hour będzie się odbywać w każdy wtorek od 18:00 do 19:00 czasu lokalnego, a każdy tydzień będzie oferować innego stworka i specjalny bonus!

Lista wtorkowych Spotlight Hours prezentuje się następująco:

  • 6 kwietnia 2021 – Buneary trzyma swoją własną godzinę, a za transferowanie Pokemonów otrzyma się dwa razy więcej cukierków.

  • 13 kwietnia 2021 – głównym bohaterem będzie Mankey, a za ewoluowanie stworków otrzyma się dwa razy więcej punktów doświadczenia.

  • 20 kwietnia 2021 – Spotlight Hour będzie związany z Grimerem, a za łapanie Pokemonów otrzyma się podwojoną ilość Stardustu.

  • 27 kwietnia 2021 – Finneon otrzyma swoją własną godzinę, a za łapanie Pokemonów otrzyma się dwa razy więcej punktów doświadczenia.