Jeśli nie potraficie robić kresek, spróbujcie tego. Najłatwiejsza i najszybsza metoda na kreski

Różne

Reklama

Jeśli od zawsze macie problemy z narysowaniem kresek na oczach, to ten sposób może Wam bardzo pomóc.


Wiadomo, że z roku na rok i z sezonu na sezon styl malowania kresek się zmienia. Kiedyś najmodniejsze były grube i mocno widoczne kreski, teraz na topie są te cienkie i delikatne.

Wiele dziewczyn, które od zawsze miały problem z użytkowaniem eyelinera, przeniosły się na cienie do powiek i cienkie pędzelki. Dzięki nim są w stanie łatwiej taką kreskę narysować, a jak coś nie wyjdzie, to można to po prostu zetrzeć. A teraz powstał całkiem dobry trick na kreski eyelinerem.

Najlepszy trick na kreski?

Reklama

Wiadomo, że nie każdy ma wprawę w robieniu kresek. Do tego potrzeba trochę czasu na naukę i cierpliwości, jednak wiadomo, że nie każdy tym dysponuje. Dlatego teraz w internecie furorę zaczęła robić nowa „metoda” na kreski, którą powinien wykonać nawet największy laik. Na TT dziewczyny próbują tego już od jakiegoś czasu, a teraz ten trend przeszedł już nawet do Polski.

Reklama

Video

TT: https://www.tiktok.com/@red.lipstick.monster/video/7301711781624417568

O trendzie dowiedziały się już nasze polskie youtuberki czy tiktokerki makijażowe. Jeśli więc azjatyckie influencerki nie są dla Was wiarygodnym źródłem, to może taka RLM pomoże Wam spróbować tej metody.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej