Kody na Shein. 530 złotych na zakupy, jak to działa, o co chodzi, co to jest

Różne

Reklama

Shein zrobiło akcję, w ramach której można zdobyć nawet do 530 złotych na zakupy.


Shein zrobiło akcję, dzięki której można zyskać 530 złotych, a nawet więcej. Wystarczy znać kody, które wpisuje się w wyszukiwarkę platformy, bezpośrednio w aplikacji na telefon. Na wersji desktopowej (PC) nie uruchamia się to w ogóle.

Akcja całkiem spoko, jeżeli kupujecie na Shein to tym bardziej. Ogólnie całość jest prosta w korzystaniu i da się wyrwać sporą zniżkę. Gdzie wpisać ten kod konkretnie? Wchodzicie w aplikację i tam, gdzie wyszukujecie przedmioty:

Reklama

Im więcej kodów dacie znajomym, tym większe stawki Wam się pokazują.

Kody na Shein

Reklama

Po wejściu do gry macie specjalny ekran, gdzie możecie losować nagrody. Najpierw trzeba jednak wpisać w wyszukiwarkę specjalny kod. Kody są różne, ale mają ten sam efekt. Wszystko zależy od szczęścia, a nie od kodu. Nie ma znaczenia, jaki wpiszecie (po wpisaniu musicie przesunąć ekran do góry, odświeżyć go, zyskacie 100 dodatkowych diamentów i możliwość lososwania). Przykładowo:

6qlroq

Gdyby nie działał:

udrhgu

I tak, możecie tam losować swoje nagrody. Jeżeli widzicie tylko ekran i napis „Zaproś swoich znajomych”, to poczekajcie chwile, przesuńcie ekran do góry (odświeżcie go), pojawi Wam się możliwość losowania pierwszy raz za chwilę. Na dole macie też aktywności, którymi można dobić punkty.

Jeżeli macie już trochę ludzi, to wpadają znacznie wyższe stawki:

Potem, jak dojdziecie do 530 złotych, to gra Wam się resetuje i znowu możecie lecieć od nowa. W sumie więc nie ma limitu jako takiego.

Działa to prosto, natomiast kody nie mają żadnych zależności co do wygrywanych kwot. Jeżeli ktoś pisze, że za jakiś kod macie 100 złotych, to nie jest to oczywiście prawdą. Kody są losowe, przypisane do użytkowników w sposób losowy.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej