w

50 tysięcy ludzi oglądało dramę u Daniela Magicala. Zdrada, zerwanie i stream z QueenOfTheBlack

To zdecydowanie była jedna z głośniejszych sytuacji, jeżeli chodzi o wczorajszy polski Internet.


TikTok jest swoim własnym światem, osobną wręcz planetą, na której dzieją się przeróżne rzeczy. Masa ludzi obserwuje tam chociażby Daniela Magicala, który nie wzbudza już sensacji piciem, ale kłótniami z dziewczyną, scenami zazdrości, dziwnymi akcjami z nią związanymi.

Wczoraj podczas transmisji było ponad 50 tysięcy ludzi. Słowo „Nikola” obecnie trenduje na Twitterze, a wszystko przez sytuację, która miała wczoraj miejsce.

Trochę można się śmiać, ale tutaj nie ma znaczenia to, czy ktoś o tym mówi na zewnątrz, czy nie. Magical po prostu stał się gwiazdą TikToka, a jego dramy z dziewczyną śledzą dziesiątki tysięcy ludzi.

Daniel Magical i Nikola, zdrada, zerwanie i stream z QuuenOfTheBlack

Cała ta sytuacja zaczęła się od tego, że Nikola pojechała do Warszawy zrobić sobie tatuaż. Tam spotkała się z QueenOfTheBlack – tak, to dziwne połączenie uniwersum miało już wcześniej miejsce. Pisała o tym kiedyś nawet Kasix.

Szybko powstała narracja, że Nikola uciekła od Daniela w związku ze wszystkimi akcjami, jakie jej robił. Głównie chodziło o sceny zazdrości. Daniel wydzwaniał do Nikoli, a ta nie odbierała. Finalnie dziewczyna miała się pojawić w klubie.

Video

Były jakieś zdjęcia, które przedstawiały… no właśnie, trudno powiedzieć co. W każdym razie Magical dzwonił do Nikoli przez kilka godzin, ta odpowiadała, że nie ma jak oddzwonić.

Video

Ludzie podkręcali to, dodając TikToki i ogólnie filmy na Twitterze z tym, że Nikola kogoś całuje, że zdradziła Magicala, że para się rozstała. Oczywiście nic z tego nie miało żadnego potwierdzenia. Chociaż fakt, w DM-ach pada później pytanie o zerwanie.

Magical zaczął więc dzwonić jeszcze więcej, przypadkowo pokazując też numer telefonu Nikoli. Tutaj zaczyna się największa imba, bo pojawiły się wyzwiska w prywatnych wiadomościach, które Daniel normalnie pokazywał na streamie.

Video

Trudno tutaj zrozumieć, dlaczego ludzie to oglądają, ale tak się dzieje. Ludzie tam zaczęli pisać, że Nikola ustawiła sobie wszędzie status „Wolna”, sprawa się rozkręciła na dobre.

Video

Video

Jak to się skończyło? Po kilku godzinach wydzwaniania do Nikoli, podkręcania przez ludzi, Magical poszedł spać. Dzisiaj ma sprawę w sądzie z Rafonem, więc też będzie ciekawie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka