w

Adrian Nowak Żalno i jego film 18+ krąży po sieci. “Znowu pójdę do więzienia”

Adrian Nowak Żalno powrócił jakiś czas temu do Internetu. Szybko zorientował się, że w czasie jego pobytu w więzieniu wiele się zmieniło.


Przypomnijmy, że Adrian przebywał jakiś czas w więzieniu. Youtuber znany przede wszystkim ze swoich openingów za 1500 złotych wrócił do Internetu i co chwilę publikuje nowe treści. Niekiedy są one kompletnie normalne, by po chwili pojawiał się tam klimat sprzed kilku lat.

Adrian przebywał w więzieniu za kradzież karty bankomatowej, przynajmniej tak to przedstawiał w swoich materiałach. Teraz sam mówi, że ponownie może znaleźć się w więzieniu, ale już za coś kompletnie innego.

Znowu więzienie?

Adrian mówi o tym, że miał przez 2 dni dziewczynę, robił z nią różne rzeczy na kamerkach, a teraz te nagrania są udostępniane w sieci. Youtuber boi się, że znowu skończy w więzieniu. Dotarły do nas te materiały i faktycznie można na nich znaleźć czynności 18+, choć w większości przypadków nie widać twarzy. Skoro jednak sam Adrian potwierdza, że do czegoś takiego doszło, to rzeczywiście coś jest na rzeczy:

Adrian stał się bardzo rozpoznawalną osobą, a ciężar takiej cechy jest naprawdę duży. Wokół youtubera powstało kolejne środowisko, które ma swoich wiernych fanów. Natomiast na każdą osobę, która szczerze lubi Adriana, przypadają także ludzie, którzy chcą go w jakiś sposób wykorzystać.