w

Będziecie zaskoczeni zasięgami Mai Staśko po tej dramie. Wystarczyło zaledwie kilka dni

Gdyby do całej tej sytuacji podejść jak do jednej z tych youtubowych dram?


Opinia ludzi o influencerach zmienia się bardzo szybko. Nie wychodząc nawet poza tę całą dramę, ktoś jeszcze w ogóle pamięta, że Natan był niedawno jedną z najbardziej krytykowanych czy też hejtowanych osób w polskim Internecie? Ludzie pisali mu podobne rzeczy, jakie teraz dostaje Maja Staśko. Youtuber nie chciał zgodzić się na badania, miał kilka dziwnych akcji z Fagatą, sam przyznawał, że się pogubił.

Od tego minęło zaledwie kilkadziesiąt dni, a obecnie jest to jedna z najbardziej lubianych osób. Podobnie zresztą jest z Amadeuszem. Gdy po raz pierwszy pojawił się gościnnie u Medusy, to ludzie podchodzili do niego bardzo sceptycznie, wielu pisało „skip” czy „next”. Amadeusz zdołał jednak zyskać sympatię.

Ile zyskała Maja Staśko?

Raczej trudno podejrzewać, że Maja Staśko robi to wszystko dla zasięgów. Kiedyś Nitro jej to zarzucał i faktycznie wpisy na jego temat są na Twitterze Mai znacznie popularniejsze niż pozostałe. Normalne jej zasięgi to kilka, kilkanaście tysięcy wyświetleń. Wpis o Nitro jakiś czas temu zyskał ponad 85 tysięcy wyświetleń.

Twitter daje teraz możliwość podejrzenia tych statystyk, więc można również określić, ile mniej więcej Maja „zyskała” na tej całej dramie. Oczywiście trzeba pamiętać, że zasięgi trudno przeliczyć na zdrowie psychiczne, natomiast na pewno o Mai zrobiło się znowu głośno.

SocialBlade pokazuje, że Maja w ciągu ostatnich 30 dni zyskała 59 tysięcy nowych obserwujących na Instagramie:

Na Twitterze doszło jej ponad 2 tysiące nowych obserwujących.

Jeżeli chodzi o zasięg stricte na Twitterze, to wszystko zaczęło się od tego wpisu:

Zliczając dolne granice tych wyświetleń od tego wpisu (czyli jak tutaj mamy 87.1K, to biorąc 887 tysięcy) daje to w sumie ponad 3 miliony wyświetleń w zaledwie 5 dni. Najpopularniejszy wpis zdobył ponad 200 tysięcy wyświetleń:

Do tego dochodzi także Instagram, którego Story mogło generować podobne, jak i nie większe zasięgi. Dla przykładu Gimper w zeszłym miesiącu na swoim kanale Youtube wycisnął około 5 mln wyświetleń:

Są to więc ogromne zasięgi, które widać dopiero po zliczeniu wszystkiego.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka