w

Boxdel i nowe Goats, które ma być konkurencją. Kto będzie w składzie?

Reklama

Boxdel podczas wczorajszych aferek sporo mówił o „Goats 2.0”. I choć deklaruje, że to ma być projekt „jego kolegi”, to raczej mało kto daje temu wiarę.


„Mam kolegę, który chciałby zrobić sobie Goatsów, nowych Goatsów i jakich ludzi można by było wziąć do takiego czegoś, żeby zrobić realnie mocną konkurencję dla Goatsów?” – pytał Boxdel podczas wczorajszych Aferek.

Czy Boxdel będzie zaangażowany w tworzenie? Trudno powiedzieć. Mało kto jednak na czacie wierzył w to, że to rzeczywiście chodzi o kolegę Boxdela. Nie można jednak tego wykluczyć. Szczególnie że Boxdel normalnie zaczął rozpisywać Goats 2.0.

Kto mógłby się znaleźć w składzie?

Reklama

Zrobienie nowych Goatsów byłoby na pewno pstryczkiem w nos Sylwestra i Wojtka. Z drugiej strony ten format randkowy i tak jest tworzony przez kilka osób, więc to byłby po prostu kolejny tego typu projekt.

Skład, jaki został finalnie rozpisany jako możliwy, to:

  • Kasjo,
  • „Kolega na B”,
  • Pasut,
  • Wiewiór,
  • Josef.

Czy to może w jakiś sposób zagrozić obecnym Goats? Jak najbardziej. Szczególnie że nowy skład oryginalnych kóz uległ mocnej zmianie.

Zdecydowanie jest jeszcze miejsce na to, by zrobić tego typu content. Kilka osób próbuje podjąć rękawicę, ale wychodzi im to raczej średnio, z tendencją spadkową.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka