w

Boxdel, włodarz Fame MMA pominięty. Pojawił się tylko na chwilę

Reklama

Zapewne ze względów wizerunkowych, natomiast Boxdel według filmu Buddy nie pełni w zasadzie żadnej roli.


Sytuacja dość dziwna. Budda zapewniał, że Boxdel jest w zespole, natomiast wygląda to naprawdę specyficznie. Jakby Budda nie chciał informować publicznie, że włodarz Fame MMA w ogóle bierze udział w tworzeniu Doze.

Zapewne wewnętrznie jest to w jakiś sposób skonstruowane tak, by Boxdel brał w tym wszystkim udział, natomiast zewnętrznie nie ma o nim nawet słowa. Jest tylko krótka przebitka. Ma to pewnie pokazać, że Boxdel dalej tam jest, ale bez obecności w KRS.

Boxdel całkowicie pominięty

Reklama

Budda w swoim najnowszym filmie tłumaczył rozkład zadań i udziałów w Doze. Boxdel pojawia się tam tylko na przebitce, natomiast nie ma o nim nawet słowa. Jakby nic nie robił i nie miał nic wspólnego z Doze.

Wiadomo, że przy Doze pracuje ponad 70 osób. Można się domyślać, że wśród nich jest również Boxdel. Ale właśnie, można się tylko domyślać, nie zostało to powiedziane:

Video

Film: https://youtu.be/tKmrYpRWiv4

Poprzednie informacje mówiły o tym, że jakieś bliżej nieokreślone firmy miały problem z obecnością Boxdela.

Video

Decyzja o odsunięciu się w bok miała wyjść bezpośrednio od włodarza Fame MMA. Z jednej strony jest to zrozumiałe. Z drugiej wygląda to tak, jakby Boxdel został wręcz wycięty.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka