Była dziewczyna Boxdela mówi, jak to wyglądało naprawdę. Włodarz Fame MMA podsumowany

Rozrywka

Reklama

Wiadomo było, że skoro była dziewczyna Boxdela ma Twitcha, to prędzej czy później zacznie konfrontować słowa włodarza Fame MMA z tym, jak to wygląda naprawdę.


Boxdel podczas Aferek wspominał już niejednokrotnie, że każde z nich poszło w swoją stronę. Była dziewczyna włodarza postanowiła się do tego ustosunkować na Twitchu. Okazuje się, że Michał wcale nie ma „wy…ne”, tak jak mówi.

Trudno tylko sobie wyobrazić sytuację, w której ktoś siada ze swoim przyjacielem do wspólnego oglądania konta OF byłej. No ale najwyraźniej coś takiego miało miejsce w przypadku Boxdela.

Jak to jest naprawdę?

Reklama

Widać, że była partnerka ma trochę pretensji do Boxdela chociażby o to, że była postrzegana jako jego tarcza. Czy są tu jakieś wielkie brudy? Nie, ale to mocna weryfikacja słów samego Boxdela. Oglądanie jej zdjęć z przyjacielem brzmi naprawdę dziwnie.

Reklama

Video

Twitch: https://www.twitch.tv/ofmadzia

Dalsze wypowiedzi wskazują na to, że to po stronie Magdy było samo rozstanie, bo ta nie chciała dawać Michałowi kolejnych szans.

Video

Nie ma co się spodziewać prania brudów, szczególnie po tym związku. Boxdel musi jednak teraz brać pod uwagę, że jego była partnerka może później weryfikować jego słowa i tak w najczystszy sposób spośród wszystkich.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej