Czy Friz ogląda odcinki Wersow? Nitro odpowiada na słowa youtuberki o nim i ma prośbę

Rozrywka

Reklama

Wersow ostatnio ponownie pojawiła się na ustach streamerów i innych youtuberów, ale nie z tego powodu, co przez ostatnie miesiące.


Widać, że podejście do Wersow mocno się zmienia. Youtuberka sama z siebie udziela wywiadów, odpowiada na trudniejsze pytania odnośnie innych twórców, a youtuberzy czy streamerzy nie pozostają dłużni.

Z ciekawszych informacji, jakie ostatnio się pojawiły – Weronika odpowiedziała na pytanie o to, czy Friz ogląda jej odcinki. Okazuje się, że… nie, a przynajmniej nie wszystkie.

On nie ogląda wszystkich moich odcinków ze względu na to, że one się pojawiają często, o wiele częściej, niż jego. Ja wszystkie jego odcinki oglądam, ja jestem w tych filmach, ciekawi mnie, jak zostałam przedstawiona (…).

Reklama

To całkiem ciekawa informacja, która przebiła się w mediach społecznościowych. W każdym razie Wersow odpowiedziała również na inne pytanie.

Wersow o kanałach „reagujących”, jak Nitro czy Multi

Reklama

Wersow odpowiedziała na pytanie o to, czy według niej kanały reagujące, opiniotwórcze są potrzebne.

Okazuje się, że według youtuberki tak, jak najbardziej, choć nie zawsze wypowiadają się o niej pozytywnie. Weronika sama śledzi shoty i może nie ogląda Twitcha i streamów, ale wypowiedzi o niej docierają do niej. Lubi wiedzieć, co ktoś mówi na jej temat.

Podczas tej odpowiedzi pojawił się też wątek Nitro:

(…) fajne jest też to, że Nitro pokazuje, że wiesz, ma dziecko, ma już taki poważniejszy związek, a nadal jest taki luźny i potrafi mieć fajny kontakt z tymi widzami nawet młodszymi. Nie uważam, żeby każda jego wypowiedź była trafna i każda wpływała na młodych ludzi, ale jednak jest to inna perspektywa, a fajnie jest, że możemy tez zobaczyć z innej perspektywy (…).

Nitro zareagował na to na swoim streamie, oczywiście żartując. Choć pod koniec pojawiła się też prośba do Wersow i jednocześnie samego Friza.

Video

Klip: AdixoN

Czy opinia o Wersow po całej dramie z Wardęgą się zmienia? Na pewno tak. Ludzie patrzą na nią łaskawszym okiem, choć duży wpływ na to ma sama sytuacja Sylwestra, który obecnie jest bardziej w pozycji obronnej.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej