w

Czy Pokimane umówiłaby się z fanem? Zaskakująca odpowiedź streamerki

Pokimane umówiłaby się ze swoim fanem, ale tylko w sytuacji, która byłaby dla niej sensowna?


Rzadko kiedy zdarzają się sytuacje, w których streamerzy randkują ze swoimi fanami, a przynajmniej nieczęsto dopuszczają taką opcję publicznie. Pokimane jednak przyznała, że byłaby w stanie umówić się z osobą, która zna ją z Internetu, lecz wyłącznie w sytuacji, kiedy ta byłaby dla niej sensowna.

Jej wypowiedź była zadziwiająca przede wszystkim ze względu na fakt, iż rzadko kiedy wspomina o statusie swojego związku.

Co oznacza “sensowna sytuacja” w przypadku randkowania z Pokimane?

Streamerka przede wszystkim zwróciła uwagę na podejście ze strony jej zalotników. Jeśli będą oni zwracać się do niej z przerażającymi prośbami, jak chociażby “wysysanie skórek z jej paznokci” to ta zdecydowanie będzie zrażona.

Jeśli zdarzy ci się spotkać kogoś, kto wie kim jesteś, lubi to, co robisz, i dogadujesz się, a on lubi cię nie tylko z powodu twojej przewagi, to trochę inaczej. To zależy od sytuacji. I ostatecznie zależy to od ludzi – zauważyła Pokimane.

Wydaje się, że Pokimane jest otwarta na relacje z osobami, które znają ją z Internetu i nie są streamerami lub influencerami. Mimo to muszą to być osoby poznane naturalnie, gdy jej działalność w Internecie nie była częścią równania.