w

Dlaczego Revo nie wrzuca filmów na swój kanał od 3 miesięcy?

Revo to polski youtuber, którego sposób działania w sieci jest bardzo specyficzny.


Schemat funkcjonowania Revo jest dość nierównomierny. Youtuber robi wszystko na wysokich obrotach, a następnie po prostu przestaje dodawać treści. Jakby musiał się zresetować i na nowo nabrać rozpędu.

Mało kto potrafi tak długo i nieprzerwanie siedzieć w tym dziwnym świecie internetu i jeszcze dostarczać content. To w sumie jeden z powodów, dla którego Boop nadal pozostaje TOP 1 serwisem tego typu i jako jedyna strona od lat codziennie wypuszcza nowości.

Dlaczego Revo niczego nie dodaje na swój kanał?

Użytkownicy X zauważyli, że Revo ponownie ma przerwę. Tzn. ciągle tworzy z Gimperem program Zgrzyt, natomiast na jego własnym kanale nie pojawiają się żadne nowe filmy. I tak youtuber postanowił odpowiedzieć, pisząc:

Ludzie bardzo dziwili się Revo, że ten nie wykorzystuje możliwości zarabiania dużych pieniędzy. Ale każdy, kto zarabiał w życiu te kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie, doskonale zdaje sobie sprawę, że w pewnym momencie to tylko cyferki na koncie, a życie ma się jedno.

Tak czy inaczej, Revo najwyraźniej zdaje sobie sprawę, że w pewnym momencie i content newsowy się przeje. Niesamowite, że dalej nikt nie poszedł w stronę chociażby penguinz0, który dodaje kilka filmów dziennie, poświęcając każdy odcinek jednej personie czy wydarzeniu.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka