w

O co chodzi w dramie Nitro vs Brat Nieuczesanej i sama Nieuczesana?

Fot. https://www.instagram.com/nieuczesana/ | https://www.instagram.com/thenitrozyniak

Wszystko klasycznie rozegrało się na Twitterze. W sumie wymieniono między sobą kilkadziesiąt różnych wpisów.


Artykuł nie zawiera opinii, jest przedstawieniem cytatów, screenów i opisów tego, co w ostatnich kilkunastu godzinach działo się na Twitterze pomiędzy Nitrozyniakiem, Nieuczesaną i jej bratem. Wszystkie najważniejsze profile, biorące udział w dyskusji:

  • https://twitter.com/Pan_Brat_
  • https://twitter.com/thenitrozyniak
  • https://twitter.com/NieuczesanaTv

Niektóre fragmenty zostały ocenzurowane.

O co w tym chodzi?

Nieuczesna około 22 godzin temu na swoim Twitterze zadała pytanie, nawiązujące do innej dramy pomiędzy Nitrem, a Team X (wszystko, o tej sytuacji – KLIK).

Przypomnijmy na szybko tym, którzy w ogóle nie wiedzą, o co chodzi – Nitro słuchając nowego utworu Team X wyśmiał dużą pomyłkę Natsu w wulgarny sposób. Youtuberka mu odpowiedziała i doczekała się tego samego ze strony Nitra.

Nieuczesana z jakiegoś powodu uznała, że warto do tego nawiązać, czym oczywiście wywołała kolejne spięcie. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Sergiusza, który na swoim Twitterze stworzył następującą ankietę:

I się zaczęło. Do dyskusji wtrącił się brat Nieuczesnej, który w sumie napisał do Nitra kilkadziesiąt wiadomości. Pierwsza odpowiedź była dość nieprzyjemna, co tylko napędziło całą sytuację. Normalnie pewnie Nitro by odpowiedział Nieuczesanej i tyle. A tak, wyszło, jak wyszło. Włączyła się w to także Sandra, którą zabolało to, co napisał “Pan Brat”.

Całą, pierwszą dyskusję zamieszczamy poniżej (usunięte wiadomości osób postronnych i niezwiązanych ze środowiskiem streamerów):

Warto tutaj dodać powód, dla którego brat Nieuczesanej rozpoczął tę całą wymianę zdań.

Nitro kilka godzin temu stworzył nowy post, w którym ponownie nawiązał do całej sytuacji, chcąc ją podsumować typowo w swoim stylu.

Dyskusji było na Twitterze więcej, do części dołączyły się także takie osoby, jak chociażby Rybson, zarzucając bratu Karoliny. Trzeba tutaj napisać, że to działo się wcześniej, niż bezpośrednia dyskusja pomiędzy Nitrem, a bratem streamerki, natomiast tamta wydaje się być po prostu ważniejsza.

Czy ta sytuacja jest zakończona? Istnieje duża szansa na to, że nie. Co jednak zabawne, ludzie od razu zaczęli pisać Nieuczesanej, by w ogóle nie dotykała tego tematu, bo wyjdzie z tego coś więcej i rzeczywiście dokładnie tak się stało.