w

Dream, popularny youtuber Minecrafta, wypuścił coś takiego za 200 złotych. Spadła na niego krytyka

Jeden z popularnych youtuberów Minecrafta wprowadził na swój sklep nowy produkt. Ten nie spotkał się ze zbyt dobrym przyjęciem.


Dream to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych osób w świecie Youtube’a. Śledzi go ponad 31 milionów osób, a liczba subów cały czas rośnie. Ostatnio youtuber wprowadził na swój sklep pewną nowość, która niekoniecznie spodobała się jego widzom.

Pluszak kosztuje 50 dolarów, co w przeliczeniu daje ponad 200 złotych. „Dream Blob” to bardzo prosty produkt o kształcie, który nie ma w sumie żadnych niesamowitych elementów. Ze specyfikacji wiadomo, że ma ponad 22 centymetry.

I tu się pojawia problem

Według widzów Dreama 200 złotych za tego typu pluszaka to zdecydowanie za dużo. Do tego trzeba jeszcze doliczyć przesyłkę.

Na Twitterze od razu rozpoczęło się masowe narzekanie. Dream ma bardzo trudną społeczność, więc nikogo to nie zdziwiło. Powstały nawet na ten temat specjalne filmy:

Sam youtuber w tym filmie porównał pluszaka do Funko Popów, mówiąc, że to jest gorsze nawet od nich. Wiadomo, że Funko Popy mają swoje wady, ale ich cena jest też zdecydowanie niższa.

Sam Dream nie odpowiedział i raczej tego nie zrobi. Za granicą takie ludzie przeżywają o wiele bardziej, niż w Polsce. Tutaj po prostu się czegoś nie kupuje, choć z drugiej strony ostatnio było głośno o drogich koszulkach od WK, więc jednak i takie przypadki się zdarzają.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka