w

Ewron nie będzie TOP 1 streamerem Twitch w tym miesiącu. Ktoś go wyprzedził i to dzięki Minecraftowi

Ewron był najpopularniejszym streamerem od całego roku, przynajmniej jeżeli chodzi o “Obejrzane godziny”.


Ewron utrzymywał pierwszą pozycję przez pełny rok, niezależnie od opinii o streamerze, jest to naprawdę niesamowicie dobry wynik i duże osiągnięcie. Jedynie chyba Izak miał podobną passę, ale było to bardzo dawno temu.

Wszystko jednak wskazuje na to, że Ewron nie będzie mógł świętować kolejnego miesiąca jako TOP 1. Streamer nie za bardzo się tym przejmuje, a wręcz cieszy się, że oddaje to miejsce naprawdę fajnej osobie, która w pewien sposób zdejmuje z niego presje.

Kto będzie nowym TOP 1?

W tym miesiącu najwięcej “obejrzanych godzin” ma Gucio. Głównie za sprawą Minecrafta, w którego naprawdę mocno się wciągnął. Klipy z jego grania na RLCraft masowo trafiały na TikToka, tym samym zwiększając ogólną liczbę widzów.

Finalnie Guciowi grało się tak dobrze, że streamował w tym miesiącu ponad 250 godzin, z czego znaczną większość zajmował właśnie Minecraft. Ewron mógłby go jeszcze zapewne dogonić, ale sam mówi, że nie ma takiej potrzeby i cieszy się, że to akurat Gucio zajął jego miejsce.

streamerzy.pl

Przypomnijmy, że Gucio jest jednym z najbardziej lubianych polskich streamerów. Rok temu został wybrany tym najlepszym polskim streamerem – jako jedyny może sobie dowolnie wybierać gry, streamować kiedy i co chce, dla czystej przyjemności. Nie ma żadnej presji, zebrał wokół zaangażowaną społeczność i na pewno jego kontent jest zupełnie inny, niż większości streamerów.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka