w

Nitro po kolejnym permie na Twitchu pisze odwołanie. Youtuber z przepiękną wiadomością do TTV

Nitro po 10 miesiącach od otrzymania kolejnego permanentnego bana postanowił napisać odwołanie.


Bany na Twitchu działają w bardzo specyficzny sposób. Na TTV można powrócić nawet po permanentnej blokadzie. Jakim cudem? Twitch od niektórych permów daje możliwość odwołania, z resztą nawet po tych bez możliwości odwołania da się powrócić na platformę.

Wystarczy napisać do Twitcha odpowiednie odwołanie i liczyć, że platforma je przyjmie. W Polsce już kilka osób wróciło po permach, przykładowo Pajalock, Patiro czy nawet sam Nitro. On również był już permanentnie zbanowany.

Treść odwołania, jaką napisał Nitrozyniak

Nitro, znany obecnie głównie z Youtube’a, po 10 miesiącach od swojego kolejnego permanentnego bana postanowił złożyć odwołanie. Przypomnijmy, że youtuber został zablokowany godzinę po tym, jak został odbanowany.

Wtedy ban poszedł za “nienawistne, obraźliwe określenia lub symbole”, czyli tak naprawdę kompletnie nie wiadomo za co. Youtuberowi ban na TTV oczywiście niewiele zmieniał, bo nie jest to jego główna platforma.

Klip: B’Killer

Szanse na UB są raczej małe. Nitro dostał wcześniej informację ponoć od kogoś z Twitcha powiązanego z Isamu, że choć robi dobre wyniki, to jego transmisje mało wnoszą.

Nawet nie widzę, jakby on miał działać na Twitchu i co by wniósł. Wyniki? No okej, ale nie ma w tym kontencie wartości czy czegoś innego.

Oczywiście w Twitchu nie pracuje tylko jedna osoba, więc kto wie – może odwołanie zadziała, a może Nitro pozostanie już zbanowany na TTV na zawsze.