w

Fagata „opluwa” Medusę na przywitanie i tłumaczy to w bardzo dziwny sposób

Wystarczy jedna sytuacja, szczególnie na „Kongo TV”, by powstały z tego popularne klipy, a wszystko znalazło się na TikToku. Dokładnie tak jest i tym razem.


Fagata zupełnym przypadkiem znalazła się na streamie u Medusy – youtuberka po prostu trenuje w tym samym klubie. Warto tutaj wspomnieć, że ogólnie Fagata została właśnie ogłoszona jako przeciwniczka Natsu na High League.

Podczas jednej z transmisji „Kongo TV”, na streamie pojawiła się przypadkowo Fagata, oczywiście na czacie było widać tylko jedno zestawienie dwóch liter i niezbyt pochlebne komentarze, ale ogólnie youtuberka nie zrobiła tam nic dziwnego. No prawie.

Medusa mocno się zdziwił

Medusa chcąc przywitać się z Fagatą spotkał się z unikiem. Dość dziwnie to wyglądało i oczywiście od razu trafiło na Youtube, czy TikToka.

Potem Medusa spytał Fagatę o to, dlaczego tak do niego podchodzi. Youtuberka odpowiedziała, że jej facet byłby zazdrosny, po czym dodała tekst „wierna s*ka swego pana” – no to już kompletnie ludzi zbiło z tropu.

„Czemu mnie tak oplułaś, jak chciałem się przywitać tylko?”

„Żeby chłopak nie był zazdrosny”

„Przywitać się nie możesz?”

„Nie, jestem wierna s*ka swego pana”

Widać, że Fagata ogólnie jest bardzo świadoma opinii o sobie w mediach pokroju Twitcha. Nawet żartowała, że ludzie na pewno o niej naprawdę źle piszą i tutaj się nie pomyliła. Youtuberka miała tutaj jednak pecha, że w ogóle znalazła się na streamie i nie wiedziała za bardzo, jak się zachować.

Fakt faktem, niechęć do Fagaty zdecydowanie utrzymuje się najdłużej, jeżeli chodzi o wszystkie ostatnie dramy. Ludzie zazwyczaj szybko zapominają o takich sprawach, natomiast tutaj jest zupełnie inaczej.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka