w

Filmy na YouTube, które zdobyły najwięcej wyświetleń w 24h. Trailer GTA 6 na podium

Zwiastun do GTA 6 był tak wyczekiwany, że stanął na podium filmów na YouTube, które zdobyły największą ilość wyświetleń w ciągu 24 godzin.


Wiele osób spodziewało się tego, że zwiastun do GTA 6 będzie miał miliony wyświetleń. Jednak raczej mało kto myślał, że stanie na podium zaraz obok innych filmów, które zdobyły największą ilość wyświetleń na YouTube w ciągu pierwszych 24 godzin.

A tak się właśnie stało i być może byłoby więcej, gdyby Rockstar nie wypuścił trailera kilkanaście godzin przed planowaną publikacją. Mimo to zwiastun GTA 6 przebił masę rekordów.

TOP 3 filmów na YouTube

Na moment pisania newsa, czyli 35 godzin po publikacji oficjalnego zwiastuna do GTA 6, obejrzano go już ponad 102 miliony razy. Oczywiście pierwsze godziny po wypuszczeniu były najważniejsze. Mimo to trailer nie zdołał pokonać tzw. królów k-popu, czyli BTS, którzy stoją na dwóch pierwszych miejscach.

https://twitter.com/Dexerto/status/1732178481985859646

A więc piosenki Butter i Dynamite od BTS są filmami, które zdobyły największą ilość wyświetleń na YT w ciągu pierwszych 24 godzin. Były to kolejno 108,2 miliona i 101,1 miliona. Zwiastun GTA 6 stoi tuż za nimi z wynikiem 90,6 miliona wyświetleń.

W takim zestawieniu i tak wygląda to dosyć zabawne. W końcu to dwa zupełnie różne światy: jeden muzyczny, a raczej k-popowy, drugi gamingowy. A warto podkreślić, że to tylko zwiastun. Pokazuje to jednak, jak wiele ludzi z całego świata nie może się doczekać premiery GTA 6.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka