w

Franio odpowiada Boxdelowi na wyciek filmu 18+. Jak to z tym jest naprawdę i kto tam występuje?

Wczoraj na pewnym komunikatorze pojawił się film, który potem rozszedł się po sieci. Temat ten poruszony został między innymi przez Boxdela.


Wczoraj w sieci i szczególnie na Twitchu było głośno o pewnym filmie 18+. Ludzie pisali, że występuje na nim Franio. Mało kto jednak faktycznie go widział, bo był szybko usuwany. Temat ten pojawił się nawet w Aferkach u Boxdela, gdzie Franio skomentował ten “wyciek”.

Wokół Frania i ogólnie Twitcha jest ostatnio sporo ludzi, którzy nie za bardzo ogarniają. Zresztą niektórzy nawet twierdzą, że Franio został zakontraktowany w Fame MMA dopiero po akcji z Lizą, choć oczywiście zupełnie tak nie jest.

Film 18+, którego wszyscy szukają

Film, o którym mowa z cenzurą:

Boxdel zadzwonił podczas Aferek do Frania. Streamer uwielbia trollować, więc faktycznie wszyscy tam uwierzyli, że jest to Franio. Zresztą tak komentowali to Nitro i Takefun:

Klip: Wuja

Telefon do Frania:

Dopiero później na streamie pojawiła się informacja o tym, że jest ktoś podobny do Frania i takich filmów jest zdecydowanie więcej. Warto wspomnieć, że nawet na TikToku jest kilka osób podobnych do streamera.

Twitch ma swoją konwencję, którą nie wszyscy rozumieją. Franio jest jedną z osób, które uwielbiały i nadal uwielbiają trollować.