w

Polska streamerka zbanowana na Twitchu po malowaniu w spodniach z widocznymi majtkami

Nikt się nie spodziewał, że za streamowanie kilka godzin z widoczną bielizną “sidneuke” zostanie zbanowana.


Już z początkiem dnia byliśmy gotowi na to, że streamerka o nicku “sidneuke” zostanie zbanowana. Od rana na Twitchu dzieje się dość dużo rzeczy, ale ta jest jedną z dziwniejszych.

Przypomnijmy, że regulamin Twitcha mówi jasno – podczas transmisji nie może być widoczna bielizna. Wyjątek stanowią streamy z basenu czy plaży. W tym przypadku TTV mógł zbanować kanał z tego, jak i kilku innych powodów.

@Aktualizacja

Ban został przyznany za nieodpowiedni ubiór.

Ban po malowaniu

W trakcie streama pojawiło się kilka słów, które mogły zostać uznane przez Twitcha jako naruszające regulamin, były też donejty, które zawierały “zakazane słowa”. Największym problemem były jednak spodnie:

To nie tak, że streamerka o tym nie wiedziała – wcześniej miała inne spodnie, ale zdecydowała się je zmienić do malowania. Transmisję dzisiaj oglądało ponad 1000 osób.

Oficjalny powód bana nie jest znany, ale prawdopodobnie chodzi o ubiór. Z drugiej strony Twitch mógł wyłapać kilka “zakazanych słów”, donejtów (tutaj liczy się głównie reakcja, ostatni dość wulgarny donejt wpadł 2 minuty przed banem), ewentualnie zbanować za całokształt bądź też ilość reportów.