w

Friz i inne Ekipy na Youtube mają się czego bać? Czym jest MostWantedZone? Dodzwonicie się do Masnego Bena

MostWantedZone to projekt promowany przez kilka osób, który podszedł do sprawy nieco inaczej, niż wszystkie nowe, ale i stare Ekipy na Youtube.


Na profilach kilku osób pojawiła się zapowiedź czegoś, co nosi na tę chwile nazwę “MostWantedZone”. Profil na Instagramie obserwuje 0 osób, ale jest on obecnie niesamowicie popularny. Obserwujący są zablokowani, \więc prawdopodobnie zostanie to odblokowane przy starcie projektu.

Dzwonicie do Masnego Bena

Z projektem wiele wspólnego ma Wojtek Gola – to między innymi na jego profilu pojawiła się zapowiedź.

Na grafikach promocyjnych podany jest numer:

  • 731189721

Co się dzieje, gdy się na niego zadzwoni? Odzywa się głos, prawdopodobnie należący do Boxdela, albo kogoś, kto dobrze go odwzorowuje. Many Ben mówi:

“Z tej strony Masny k**wa Ben, zostaw wiadomość po sygnale i naura”

Ale czym to tak właściwie jest? To wyjaśnia Gimper na swoim odcinku. Jak wiadomo, będzie to nowa Ekipa na polskim Youtube, robiona z dużym budżetem, bardziej w filmowych klimatach.

“MostWanted, jeżeli dobrze zrozumiałem, ma być czymś w stylu wszystkich tych Ekip w stylu Genzie, Team X, czy Ekipy tej oryginalnym, ale wykonanej z mega budżetem, bardzo mocno taką wręcz filmową produkcją, a sam projekt jakościowo i produkcyjnie ma mocno wyróżniać się na tle innych Ekip” – tłumaczy Gimper.

Czy może to być coś nowego, coś świeżego? Jak najbardziej. Obecnie jest sporo teamów, czy też Ekip, ale większość z nich odgrzewa zwyczajnie stare kotlety.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka