w

Friz już “staniał” o połowę. Youtuber za walkę w Fame MMA chciał 8mln, teraz jest warty o wiele mniej

Friz kilka miesięcy temu mówił, że zgodzi się na walkę w Fame MMA za 1.5 mln akcji Ekipy. Dzisiaj oznaczałoby, że youtuber jest wart połowę mniej, niż kiedyś.


Nowe światło na sprawę ewentualnej walki Friza rzucił podczas jednego ze streamów Sylwester Wardęga. Przypomnijmy, że Karol wstępnie zgodził się na walkę, ale podał swoją cenę. Wówczas było to 1.5 mln akcji Ekipy.

1.5 mln akcji to mniej więcej 8 milionów złotych. Taka stawka oczywiście nie była niemożliwa do osiągnięcia dla Fame MMA, ale federacja z pewnością musiałaby się postarać, jeżeli chodzi o przeciwnika, całą oprawę wydarzenia etc.

Friz już staniał

Tymczasem akcje Ekipy spadły tak bardzo, że w zasadzie Friz wyszedłby dzisiaj nie za 8 mln, a za nieco ponad 4 mln.

Friz już o 4 miliony staniał, a nie minęło nawet pół roku, więc powinni z nim podpisać kontrakt i jeszcze poczekać i wyjdzie, że Friz dostanie mniej np. od Moniki Kociołek za walkę finalnie, a na pewno mniej od Tromby.

Na pewno jest to ciekawa kwestia – czy Friz wciąż utrzymywałby się zdania, że chce wyjść za cenę tylko akcji Ekipy, czy może już zmienił zdanie i teraz wolałby samych 8 milionów? Na pewno akcje Ekipy i ogólnie sytuacja wokół projektu Karola nie jest jeszcze przesądzona. W końcu na horyzoncie są plany związane z serialami oraz grami. Z drugiej strony akcje wciąż spadają.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka