w

Friz pokazał swój pokój. Tak urządził się jeden z największych youtuberów w Polsce

Friz pokazał widzom swój pokój. Ludzie chyba spodziewali się jakichś niesamowitych rzeczy, ale pokój jest w sumie normalny.


Odbiorcy Friza wyobrażali sobie pokój youtubera zapewne w klimacie gamingowym. Teraz bowiem większość młodych osób jest przekonana, że pokoje marzeń to mnóstwo ledów i gąbki wygłuszające na ścianach.

Fakty są jednak takie, że im człowiek starszy, tym bardziej docenia jasne wnętrza, proste kształty, neutralne kolory. I tak też wygląda pokój Friza.

Friz pokazał pokój

Jeżeli spodziewacie się tutaj jakichś fajerwerków, to zdecydowanie ich nie ma. To normalny pokój z meblami o dość ciekawym kształcie.

Na półkach są kompletnie przeciętne rzeczy, może poza pucharem i butami. Dalej jest niezłożone LEGO, na półce znalazło się również miejsce na zdjęcie Wersow.

Wygląda to normalnie. Nie jest przekombinowane, jasne wnętrze i meble, o których tylko można powiedzieć tyle, że są białe i pewnie drogie. Oczywiście dom to nie tylko pokój Friza. Wiadomo, że budynek jest bardzo luksusowy, ale Friz wiele nie potrzebuje do swojego pokoju. Pytanie też, ile czasu faktycznie w nim spędza.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka