w

Friz zaciera ręce na prowizję. Przymusowy członek Ekipy zagra w serialu i będzie się musiał podzielić

W sieci pojawiła się potwierdzona informacja o jednym z członków Ekipy, który chce odejść, a któremu spółka nie pozwala. Okazuje się, że zagra on w serialu.


Temat Ekipy nieco ucichł. Dzisiaj wszyscy wiedzą, że ekipowicze chcą odejść, a spółka im na to nie pozwala. Sytuacja jest napięta i ponoć cały czas trwają na ten temat rozmowy. W teorii jednak nadal ekipowicze są związani z Frizem i spółką umowami.

Oznacza to tyle, że nawet za walkę Tromba musiał w teorii oddać swój procent. Choć youtuber stoi na stanowisku, że niczego nie będzie oddawać.

I znowu Friz zgarnie procenty

Potwierdzono, że jeden z ekipowiczów wystąpi w serialu. Będzie to drugi sezon serialu WILK.

Co ciekawe, zagra tam nie tylko Tromba, ale także i inne popularne postacie, jak Bedoes, Hubert Urbański czy Kuqe. Nie wiadomo, jaką rolę odegra Tromba, ale na materiałach promocyjnych widać go całkiem często.

Trudno również powiedzieć, ile zarobi za to Tromba i tym samym w teorii Friz. Wszystko wskazuje na to, że spółka będzie chciała wyciągnąć swój udział od Tromby, a youtuber będzie się temu przeciwstawiał. Chyba że już ustalono, jak to ma wyglądać.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka