w

Zmuszana do streamowania z basenów Amouranth zmieniła content. Inni się śmieją, jak to wygląda

Już kilka dni temu pisaliśmy o tym, jak Amouranth zmieniła swój content. Cóż, zrobiło się dość zabawnie, bo dostrzegł to cały świat.


Każdy zapewne kojarzy widok zapłakanej Amouranth tłumaczącej, że była zmuszana do streamowania w strojach kąpielowych, że jej partner kazał wchodzić do basenu i transmitować, by wycisnąć jak najwięcej pieniędzy z popularności streamerki.

To już za nią. Amouranth pokazała „pierwszą randkę” z innym mężczyzną. Wydawałoby się, że jej życie wyszło na prostą. Streamerka jednak mimo wszystko nadal transmituje z basenów, a jeżeli już gra, to w specyficznym ubiorze.

Odpowiada na krytykę

O tym, że u streamerki nic się nie zmieniło, pisaliśmy zaledwie kilka dni temu. Temat został podchwycony, a Amouranth zaczęła się bronić, udostępniając wykres przedstawiający podział kategorii, w jakich ostatnio streamowała.

Inni streamerzy sprawdzali więc, jak wygląda jej streamowanie w innych kategoriach, niż te basenowe. Cóż, szybko okazywało się, że dalej prezentuje się to dość specyficznie.

Zresztą inne kategorie to nie wszystko. W końcu są też takie media jak Twitter czy Instagram. Czy tam cokolwiek się zmieniło? Podpowiemy, że nie. OF nadal jest reklamowany, zdjęcia cały czas opierają się o wygląd.

Co zabawne, streamerka trochę się obraża, że ludzie w ogóle jej cokolwiek wytykają na podstawie kilku klipów.

Just Dance, streamowanie gier, nadal pokazując więcej, niż inne streamerki, to jednak proszenie się o tego typu komentarze. Trzeba przyznać, że nie wygląda to najlepiej, patrząc na jej ostatni płacz.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka