w

Gej z nickiem „ku**s20cm” zamówiony na streama. Cały polski Twitch o tym dudni

Kiedyś cała wieś dudniła o streamach Paji, teraz cały Twitch dudni o streamie z gejem.


Zamawianie gejów na streamy nie jest niczym niesamowitym, jeżeli śledziło się uniwersum Szymoola i Frania. Tam działo się to co chwile, szczególnie na przedłużanym. Ostatnio znowu miało to miejsce, ale ponieważ chodzi o zupełnie inne środowisko, to na polskim Twitchu zrobiło się o tym naprawdę głośno.

Na transmisję do RandomBruce’a, na której byli też inni streamerzy, w tym także xntentacion zamówiono geja. Zamówił go inny streamer – Patiro, który doskonale zna ten klimat z innych transmisji IRL. I tu się zaczyna cała historia.

Kilku streamerów siedzi sobie na transmisji i w pewnym momencie przychodzi chłopak, jak się potem okazało z nickiem „kut**s20cm”, zamówiony przez osobę ze zdjęciem XN i nickiem „bartek69s*x”.

I tu się zaczyna historia

Chłopak przyszedł na streama, gdzie wszyscy nie za bardzo wiedzieli, o co w ogóle chodzi. Streamerzy wpuścili go myśląc, iż jest to jakiś znajomy. Trochę to wszystko przypominało jakąś alternatywną rzeczywistość streamów Szymoola, ewentualnie absolutne początki meliny.

Video

Klip i montaż: Besiu SHOTY

Bartosz dociekał, skąd chłopak wziął się w ogóle na samej transmisji i szybko okazało się, że po prostu ktoś z nim pisał, podając się za Bartka. Klasyka streamów IRL. Gorzej, że streama oglądało w peaku 8.4 tysiąca osób, a rodzicie chłopaka nie wiedzieli o tym, że jest gejem – takie streamy bardzo mocno się rozchodzą po sieci.

Video

Klip i montaż: Besiu SHOTY

Reagowało na to wielu streamerów, chociażby Mokry Suchar:

Video

Na polskim Twitchu dzieją się różne rzeczy, a samo „zamawianie” ludzi jest już standardem. Odbywa się to w ten sam sposób, czy to w przypadku gejów, czy „tinderówek”, czyli dziewczyn z Tindera. Czasem wychodzi z tego jeden wielki cringe, a czasem poznane w ten sposób osoby zostają w uniwersum na dłużej.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka