w

Gromda pokazuje nowy zwiastun. A na nim Bandura, popularny youtuber i streamer

Okazuje się, że Gromda również idzie w kierunku influencerów. Pokazano trailer z Bandurą.


Bandura to popularny polski tak samo streamer, jak i youtuber. Według narracji Gromdy jest to kolejny zawodnik federacji. Tyle że pojawiają się głosy mówiące, iż to tylko dla promocji. Trudno jednak powiedzieć, jak to wygląda.

Udostępniono specjalny zwiastun, a opis sugeruje raczej walkę Bandury. Ale jest tak dziwny transfer i pokazany kompletnie bez zaskoczenia, że trudno to jednoznacznie potraktować jako zapowiedź walki. Na razie jednak w komentarzach wszyscy odbierają to jako ujawnienie nowego zawodnika.

Opisy na oficjalnych profilach Gromdy są tak skonstruowane, jakby Bandura faktycznie miał być zawodnikiem, a nie tylko medialnym dodatkiem.

Bandura i Gromda

Gromda odbędzie się 1 marca 2024 roku. Pozostało więc stosunkowo mało czasu, a tutaj nagle pojawia się zwiastun. Ludzie są mocno zdezorientowani, o co tutaj właściwie chodzi. Czy Bandura będzie walczył, czy to tylko promocja?

Video

Zwiastun: https://youtu.be/TT8AgTVCi18

Może Gromda poddymia, nie pisząc wprost, ale z drugiej strony wszyscy mają się szykować na efektowny nokaut. Tyle że zostało mało czasu na promocję, a w końcu Bandura to i całe Bungee, tam potencjał jest ogromny.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka