w

Hejłobuzy drama (mąż StylizacjeTV). O co chodzi

Od kilkunastu godzin w sieci pojawiało się wiele screenów, zdjęć sugerujących, że jeden z polskich youtuberów mając żonę miał dodawać content na różne portale.


Ta sprawa wraca w sumie raz na kilka lat. Teraz tego typu rzeczy jest o wiele łatwiej rozdmuchać z prostego powodu – istnieje TT. Filmy na temat Darka osiągnęły ogromne liczby. One wprost sugerują to, co powielano w sieci od kilkudziesięciu godzin.

Zaskakujące, że po tym wszystkim ludzie po prostu uznali screeny losowych osób jako wystarczający dowód, ale no tak się stało.

Hejłobuzy drama

Reklama

Według budowanej w sieci narracji, Darek miał tworzyć profile, wysyłać zdjęcia wiadomo jakie do innych Panów. Powstał nawet specjalny profil na Instagramie z „dowodami”. Ten został jednak już zawieszony.

Posty na ten temat są usuwane, teraz pojawiła się też odpowiedź samego youtubera. Ten mówi wprost, że boryka się z problemem kradzieży tożsamości. Ludzie mają się podawać za niego, co ponoć zostało zgłoszone do odpowiednich organów.

Również ta akcja sprzed kilkudziesięciu godzin ponoć jest już w rękach policji, więc można się domyślać, że niektórzy dostaną niedługo wezwania do złożenia wyjaśnień.

Video

Film: https://youtu.be/7I9nGezn0a4

Jedni uważają, że youtuber ściemnia i zdjęcia są ewidentne. Drudzy komentują, że w zasadzie nie ma dowodów na to, że to sam youtuber. Po tym wszystkim, co ostatnio działo się w sieci jednak warto wszystko sprawdzać dwa razy.

Szczególnie, gdy dowody nie mają twarzy. Tzn. są wrzucane z anonimowych kont, bez żadnych konkretnych źródeł.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka