w

Ile Friz zarobił na filmach Genzie w jeden tylko miesiąc? Nitro odpowiada na bazie swojej wiedzy

Genzie jest jednym z najmocniejszych polskich kanałów. Projekt Friza wyszedł w 100%.


Genzie sierpień zamknęło z wyświetleniami na poziomie 51 milionów. Jest to zdecydowanie jeden z największych wyników na polskim Youtube. Bardzo trudno znaleźć inne kanały niepowiązane z muzyką czy treściami dla dzieci, które generowałyby takie liczby.

Projekt zbliża się powoli do końca, ale to właśnie teraz jest u swego szczytu. Rosną wyświetlenia, rozpoznawalność konkretnych youtuberów (członków Genzie), wiadomo, że po roku Genzie na pewno się zmieni, ale Friz raz jeszcze pokazał, że można uformować Ekipę generującą pieniądze.

Ile Friz dzięki temu zarobił?

Oczywiście Genzie nie jest projektem, z którego pieniądze w pełni idą na konto Friza, ale jest to uproszczenie, którym posługują się wszyscy. Jakiś czas temu pod postem Karola wypowiedział się Nitro – inny czołowy youtuber, mający bardzo dużą wiedzę na temat YT.

Został on zapytany o to, ile mniej więcej pieniędzy daje takie 57 milionów wyświetleń na miesiąc. Nitro odpowiedział, że wszystko zależy od treści, reklam etc. Jego zdaniem będzie to około 300 tysięcy złotych.

300 tysięcy to naprawdę bardzo dobry wynik, z którego zapewne trzeba odjąć wynagrodzenia, wszelkie opłaty tak samo domu, jak i te związane z przygotowywaniem odcinków. Na pewno jednak projekt jest opłacalny, przynajmniej w tym momencie. Przez kilka miesięcy wyświetlenia wahały się w granicach kilkunastu milionów miesięcznie.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka