w

Ile kosztuje nowy dom Genzie? Youtuberzy mają nową willę, której cena może powalić

Wczoraj Genzie pokazało nowy dom, w którym będą przebywać członkowie. Szybko znaleziono ofertę sprzedaży tej nieruchomości.


Genzie wprowadziło się do nowego domu. Według widzów średnio on pasuje do nowoczesnego stylu młodych youtuberów, ale „ma potencjał”. Willa raczej jest przeznaczona dla osób starszych, które po prostu chciałyby tam odpocząć.

Friz kiedyś mówił, że jest bardzo mało domów pod Ekipy w Krakowie czy w okolicach, więc pewnie trzeba było iść na pewne kompromisy.

Ile ten dom kosztuje?

Dom jest wystawiony na sprzedaż, dzięki czemu można zobaczyć jego dokładne dane i oczywiście najciekawszą informację – cenę sprzedaży. Sam dom ma powierzchnię 600m2. Willa podchodzi z 2000 roku, czyli ma już dobre 23 lata. W sumie youtuberzy mają do dyspozycji 5 sypialni, 3 garderoby, 4 łazienki, kuchnie, garaż, siłownię, winiarnię i kilka innych bajerów.

Cena sprzedaży tego domu to 7.5 miliona złotych. Nie wiadomo, jak Ekipa się tutaj rozlicza – potencjalnie wynajmują, natomiast gdyby chcieli tę willę zakupić, to jest to cena sprzedaży. Oferta jest aktywna, więc potencjalnie nadal można nabyć tę nieruchomość po wygaśnięciu umowy z Ekipą.

W sumie działka ma 2600m2, więc jest pole do popisu. Istnieje szansa, że Friz ogólnie będzie chciał kupić ten dom, jeżeli wszystko się sprawdzi, choć za tę cenę może spokojnie wybudować coś typowo pod swoje projekty.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka