w

Ile się zarabia na polskim TikToku? Chore kwoty, rekord zarobków

TT nadal jest traktowany z przymrużeniem oka, ale są osoby, które ponoć wyciskają z niego naprawdę duże kwoty.


Ile można zarobić na polskim TikToku? Ponoć są to absurdalne wręcz kwoty, jak na ilość wkładanej pracy. Trudno też to faktycznie do końca zweryfikować, ale rekordowe zarobki potrafią zaskoczyć. Paulina Porzucek w jednej z rozmów ujawniła, jak to wygląda na samej górze rankingów.

Sama Paulina ma zarabiać w okolicach 7 tysięcy złotych tygodniowo. Wiele osób śmieje się z tych TikTokerów, ale na koniec miesiąca to oni mają na kontach po kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Rekord zarobków na TikToku

Reklama

Paulina wspomina również o rekordowym tygodniu na polskim TikToku. Jeżeli wierzyć jej słowom, to jedna z osób zarobiła ponad 100 tysięcy złotych w przeciągu tylko jednego tygodnia.

Video

Film: https://youtu.be/VqJsgj9Y01Q

7 tysięcy to spora kwota, uśredniając, jest to około 28 tysięcy złotych. Od tego należy odprowadzić podatki etc. Ale to jest kasa, która już daje stabilność finansową. Jasne, że da się zarabiać więcej, ale mowa tutaj o streamowaniu na TikToku.

Wiele osób zastanawia się, czy streamować na Twitchu, czy TikToku. Kasa i tu, i tu jest ogromna, ale dopiero na samym szczycie. Ewentualnie przy oddanej publice, która jest w stanie wysyłać sporo prezentów czy donejtów.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka